شرکت ایلیادکار وشمگیر با نام تجاری پراتیک با ایده های آینده نگر و با نگاه به ساختمانهای آینده و با هدف ماندگاری در صنعت یوپی وی سی با اتکا بر کیفیت، از سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود .

با نگاه دقیق به عملکرد پراتیک درطول این مدت ، متوجه انگیزه ثابت برای نوآوری این مجموعه شده اید و مشخص است که پراتیک ، موفقیت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است .

1394 – 1395  آغاز تولید با قالبهای سری لوکس با ضخامت 2.8 میلی متر و پروفیل های جانبی

1396 – 1397 با تمرکز و نیاز به گستردگی سهم بازار پراتیک ( خصوصا در شمال کشور ) و کامل نمودن تنوع تولیدات پراتیک ، قالب سری کشویی به سبد محصولات ما اضافه و تولید گردید. همچنین با دیدگاه رعایت حق مصرف کننده و صرفه ی اقتصادی جهت پروژه های انبوه سازی ، پراتیک اقدام به تامین (4 قالب سری 60 نرمال ) نموده و با حفظ فرمولاسیون یکسان با سری لوکس و صرفا سبک سازی آنها ، تولید این سری محبوب که با استقبال بی نظیری مواجه شد را آغاز نمود .

1398 تجهیز و راه اندازی خط لمینیت گرم از شرکت معتبر و خوشنام اینترگروپ و آغاز تولید پروفیل مغز رنگی و تک رو لمینیت پراتیک ، با استفاده از چسب مرغوب و روکش های مدرن و با کیفیت در سطح جهانی .

1399 از آنجا که پراتیک همیشه جهت ارتقاء و پیشرفت به نیازهای مشتریان خود توجه می نماید ، قالب زهوار دو جداره دکوراتیو به سبد محصولات ما اضافه گردید .

در حال حاضر پراتیک با تنوع 24 قالب در حال فعالیت می باشد و برنامه ی آتی این شرکت اضافه نمودن خطوط اکسترودر مدرن ، قالب های مکمل و جدید ، به روز نمودن سیستمهای مارکتینگ و فروش و تامین روکش های خاص لمینیت خواهد بود .

هیچ چیز به غیر از ایجاد یک محصول یا خدمات جدید ، انگیزه ای برای ما ایجاد نمیکند که باعث تغییر در تجارت مشتریان ما شود. این فرهنگ ماست که مارا هدایت کرده و برای دهه های آینده نیز مارا همراهی خواهد نمود.

ما همیشه حقیقت را می گوییم و ضمن انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه ، صادقانه اشتباهات را می پذیریم.

* در نهایت پراتیک یک شریک شایسته برای سرمایه گذاران ، تولید کنندگان و معماران خواهد بود *